TSK "ROŚ" PISZ

Absolwenci i Jeziorowcy niepokonani w PLK.

II kolejka XXV edycji Piskiej Ligi Koszykówki i XV Memoriału "Świdra" i "Cinka" (01.03.2020 r.):

Perkoz Ruciane Nida - Jeziorowcy Pisz  76:106 (11:29, 18:23, 15:27, 32:27)

MVP meczu: Artur Klimowicz (Jeziorowcy Pisz)

Perkoz: J. Zieliński (9 pkt., 1x3), M. Banach (30 pkt., 9x3!!!), Sz. Lis (14 pkt., 4x3), Z. Stanisławajtys (6 pkt.), P. Grzyb (4 pkt.), C. Zuzelski (13 pkt.).

Jeziorowcy: A. Klimowicz (36 pkt.), B. Żuliński (9 pkt.), K. Zajkowski (27 pkt, 3x3), Szymon Milewski (12 pkt., 1x3), J. Duda (10 pkt.), P. Pomichowski (4 pkt.), M.Rumiński (8 pkt.).

Absolwenci Pisz - Stary Ogólniak Pisz  106:74 (21:17, 31:17, 25:20, 29:20)

MVP meczu: Michał Chojnowski (Absolwenci Pisz)

Absolwenci: K. Święconek (28 pkt.), K. Wiśniewski (7 pkt.), H. Czyż. (11 pkt., 1x3), T. Kakowski (13 pkt., 1x3), A. Grabowski (4 pkt.), B. Matysiak (14 pkt.), M. Rutkowski (2 pkt.), M. Chojnowski (27 pkt.).

Stary Ogólniak: A. Rutkowski (21 pkt., 3x3), K. Wojtowicz (15 pkt.,1x3), B. Kucisz (14 pkt.), J. Lebiedziński, K. Kwiatkowski (6 pkt.), W. Szymborski, M. Turski (10 pkt.), M. Milewski (8 pkt.), M. Bączek.

dodano 2020-03-02

 

Tabela PLK po II kolejce:

Miejsce

Nazwa drużyny

Liczba meczów

Zwycięstwa

Porażki

Punkty

Stosunek koszów

1.

Absolwenci Pisz

2

2

0

4

231:149

2.

Jeziorowcy Pisz

2

2

0

4

196:142

3.

Stary Ogólniak Pisz

2

0

2

2

140:196

4.

Perkoz Ruciane Nida

2

0

2

2

151:231


Klasyfikacja króla strzelców

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Liczba zdobytych punktów

Ilość meczów

Liczba punktów średnio

1.

Święconek Karol

Absolwenci

64

2

32,00

2.

Klimowicz Artur

Jeziorowcy

52

2

26,00

3.

Banach Michał

Perkoz

43

2

21,50

3.

Rutkowski Aleksander

Stary Ogólniak

43

2

21,50

5.

Zajkowski Krzysztof

Jeziorowcy

39

2

19,50

6.

Bessman Mateusz

Absolwenci

37

1

37,00

7.

Wojtowicz Konrad

Stary Ogólniak

30

2

15,00

8.

Chojnowski Michał

Absolwenci

27

1

27,00

9.

Zieliński Jacek

Perkoz

26

2

13,00

10.

Kakowski Tomasz

Absolwenci

23

2

11,50

Klasyfikacja za 3 pkt.

Miejsce

Nazwisko i imię

Drużyna

Liczba celnych rzutów za 3 pkt.

Ilość meczów

Liczba celnych rzutów za 3 pkt. średnio

1.

Banach Michał

Perkoz

12

2

6,00

2.

Zajkowski Krzysztof

Jeziorowcy

5

2

2,50

3.

Lis Szymon

Perkoz

4

2

2,00

3.

Pieklik Piotr

Perkoz

4

1

4,00

3.

Rutkowski Aleksander

Stary Ogólniak

4

2

2,00

6.

Bessman Mateusz

Absolwenci

3

1

3,00

6.

Czyż Hubert

Absolwenci

3

2

1,50

6.

Kakowski Tomasz

Absolwenci

3

2

1,50

6.

Listowski Dawid

Jeziorowcy

3

1

3,00

6.

Żuliński Bartłomiej

Jeziorowcy

3

2

1,50