TSK "ROŚ" PISZ

Młodzicy TSK Roś Pisz rywalizowali na turnieju w Działdowie

Młodzicy TSK Roś Pisz w dniach 7-9 czerwca wzięli udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców r.2006 "SOKÓŁ CUP 2019". Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: VKM Wilno, UKS Trójka Nidzica, SPK Białystok, Legion Legionowo, TSK Roś Pisz i gospodarz UKS Sokół Działdowo. Zawodnicy Rosia odnieśli dwa zwycięstwa (z Sokołem Działdowo i UKS Trójką Nidzica) oraz ponieśli trzy porażki (z Legionem Legionowo, VKM Wilno i SPK Białystok). Ostatecznie nasi reprezentanci zakończyli turniej na czwartym miejscu. Wielkie podziękowania dla rodziców naszych koszykarzy, którzy zapewnili transport do Działdowa i powrót do Pisza.

Aleksander Padiasek w najlepszej piątce turnieju ALL STARS.

Krystian Krom najlepszym zawodnikiem w TSK Roś Pisz.

Wiktor Jabłoński wyróżnienie trenera.

Nikodem Grek najmłodszym zawodnikiem turnieju.

Drużyna młodzików TSK Roś Pisz

Wyniki meczów naszej drużyny:

Legion Legionowo - TSK Roś Pisz  31:18 (13:4, 6:5, 6:4, 6:5)

TSK: Wojciech Milewski (8 pkt.), Wiktor Jabłoński (3 pkt., 1x3), Kamiński Miłosz (3 pkt., 1x3), Nikodem Grek (2 pkt.), Aleksander Padiasek (2 pkt.), Jakub Gołębiowski, Filip Kamiński, Krystian Krom, Filip Kurpiewski, Tobiasz Samul, Wiktor Wiśniewski.

VKM Wilno - TSK Roś Pisz  67:26 (16:6, 7:4, 26:8, 18:8)

Roś: Wojciech Milewski (17 pkt., 2x3), Nikodem Grek (3 pkt., 1x3), Jakub Gołębiowski (2 pkt.), Filip Kurpiewski (2 pkt.), Wiktor Wiśniewski (2 pkt.), Wiktor Jabłoński, Filip Kamiński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom, Aleksander Padiasek, Tobiasz Samul.

SPK Białystok - TSK Roś Pisz  48:25 (9:4, 16:7, 13:6, 10:8)

TSK: Wojciech Milewski (13 pkt., 1x3), Wiktor Wiśniewski (4 pkt.), Jakub Gołębiowski (3 pkt.), Nikodem Grek (3 pkt.), Filip Kamiński (2 pkt.), Wiktor Jabłoński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom, Filip Kurpiewski, Aleksander Padiasek, Tobiasz Samul.

TSK Roś Pisz - UKS Sokół Działdowo  46:26 (15:4, 11:8, 13:11, 7:3)

Roś: Wojciech Milewski (10 pkt.), Aleksander Padiasek (10 pkt., 2x3), Nikodem Grek (8 pkt.), Jakub Gołębiowski (6 pkt.), Wiktor Wiśniewski (5 pkt., 1x3), Krystian Krom (3 pkt.), Wiktor Jabłoński (2 pkt.), Miłosz Kamiński (2 pkt.), Filip Kamiński, Filip Kurpiewski, Tobiasz Samul.

TSK Roś Pisz -  UKS Trójka Nidzica  68:14 (15:8, 23:1, 18:1, 12:4)

TSK: Miłosz Kamiński (13 pkt., 1x3), Filip Kurpiewski (11 pkt., 1x3), Jakub Gołębiowski (10 pkt.), Wojciech Milewski (6 pkt.), Aleksander Padiasek (6 pkt.), Wiktor Jabłoński (5 pkt.), Filip Kamiński (5 pkt., 1x3), Nikodem Grek (4 pkt.), Krystian Krom (2 pkt.), Wiktor Wiśniewski (2 pkt.), Tobiasz Samul (2 pkt.).

dodano 2019-06-09

Kolejność w turnieju:

1. VKM Wilno

2. SPK Białystok

3. Legion Legionowo

4. TSK Ros Pisz  7 pkt.  183:186

5. UKS Sokół Działdowo

6. UKS Trójka Działdowo

Kapitan TSK Roś Pisz Wiktor Wiśniewski z pucharem za I miejsce

MVP turnieju - Aleksander Padiasek

Najlepszy zawodnik TSK Roś Pisz - Krystian Krom

Wyróżnienie trenera -  Wiktor Jabłońs