TSK "ROŚ" PISZ

Kadeci TSK zrobili kolejny krok do mistrzostwa województwa.

W sobotę 16 lutego kadeci Rosia rozegrali mecz z Orką Iława. Początek rywalizacji niespodziewanie był wyrównany. Koszykarze z Iławy w 7 min pierwszej kwarty objęli nawet prowadzenie 10:9. Wtedy trener Zbigniew Wykowski wziął czas i udzielił reprymendy swoim podopiecznym. Od tego momentu zawodnicy Rosia zaczęli grać dużo lepiej i z każdą minutą powiększali przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną TSK Roś Pisz 109:40. W naszej drużynie punktowali wszyscy zawodnicy, a aż sześciu z nich zdobyło dwucyfrową liczbę punktów.

"Czapa" w wykonaniu Kuby Piotrowskiego

TSK Roś Pisz - Orka Iława Basketball  109:40 (21:12, 36:9, 23:12, 29:7)

Roś: Aleksander Rutkowski (22 pkt., 1x3), Łukasz Bessman (18 pkt., 4x3), Maciej Milewski (16 pkt.), Jakub Piotrowski (13 pkt., 1x3), Maksymilian Tański (11 pkt.), Konrad Wojtowicz (10 pkt.), Maksymilian Turski (7 pkt.), Piotr Wróblewski (6 pkt.), Tymoteusz Tański (4 pkt.), Robert Stypiński (2 pkt.).