TSK "ROŚ" PISZ

Młodzicy TSK od zwycięstwa rozpoczęli 2019 rok !!!

Młodzicy TSK Roś Pisz zwycięstwem z UKS Nenufar 5 Ełk zainaugurowali Nowy 2019 Rok. Trener Karol Święconek za cel swoim zawodnikom postawił pokonanie przeciwników piętnastoma punktami (w Ełku zwyciężył Nenufar czternastoma punktami). Początek meczu należał do naszego zespołu, który po pierwszej kwarcie prowadził ośmioma punktami. Był to dobry prognostyk przed dalszą grą. Druga część meczu na remis. Niestety najgorszy okres w grze naszego zespołu przytrafił się w trzeciej kwarcie, którą przegraliśmy aż szesnastoma punktami i przed ostatnimi 10 min. to ełczanie wygrywali 54:46. Nasi reprezentanci jeszcze raz zerwali się do walki i po 3 minutach czwartej kwarty wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Wygraliśmy 71:64. Dla naszego zespołu najwięcej punktów zdobyli: Maksymilian Turski (31 pkt.) i Robert Stypiński (13 pkt.).

TSK Roś Pisz - UKS Nenufar 5 Ełk  71:64 (23:15, 15:15, 8:24, 25:10)

TSK: Maksymilian Turski (31 pkt., 2x3), Robert Stypiński (13 pkt., 1x3), Wojciech Milewski (8 pkt.), Jakub Gołębiowski (7 pkt.), Wiktor Wiśniewski (4 pkt.), Nikodem Grek (3 pkt.), Filip Kurpiewski (2 pkt.), Julian Lebiedziński (2 pkt.), Filip Kamiński (1 pkt.), Miłosz Kamiński, Krystian Krom, Mikołaj Kubasow.