TSK "ROŚ" PISZ

Kadeci TSK Roś nadal bez porażki w rozgrywkach ligowych !

W niedzielne przedpołudnie kadeci TSK Roś Pisz po bardzo zaciętym meczu pokonali Junior Basket Club Olsztyn 81:72. Na początku meczu nasi zawodnicy zdobyli kilkupunktową przewagę, którą utrzymali do końca drugiej kwarty. Trzecią odsłonę spotkania lepiej rozpoczęli olsztynianie, którzy wygrali tę część meczu dziesięcioma punktami. Przed ostatnią kwartą podopieczni trenera Zbigniewa Wykowskiego przegrywali trzema punktami. Zawodnicy Rosia zaczęli lepiej bronić. Pojawiły się przechwyty, po których nasz zespół wyprowadzał skuteczne kontry. Konsekwencją dobrej gry w czwartej kwarcie była wygrana 24:12 i po końcowej syrenie to zawodnicy TSK cieszyli się ze zwycięstwa. W naszych szeregach najwięcej punktów zdobyli: Łukasz Bessman (23 pkt.), Maciej Milewski (18 pkt.) i Jakub Piotrowski (11 pkt.). Kolejne mecze w styczniu 2019 r.

TSK Roś Pisz - Junior Basket Club  81:72 (24:19, 21:19, 12:22, 24:12)

TSK: Łukasz Bessman (23 pkt., 1x3), Maciej Milewski (18 pkt.), Jakub Piotrowski (11 pkt.), Aleksander Rutkowski (8 pkt.), Tymoteusz Tański (7 pkt.), Maksymilian Tański (5 pkt.), Maksymilian Turski (5 pkt.), Robert Stypiński (2 pkt.), Konrad Wojtowicz (2 pkt.), Jakub Jabłoński, Piotr Wróblewski.

Z innych parkietów:

09.12.18  Junior Basket Club Olsztyn - UKS Olimp Kętrzyn 143:40

Zespół UKS Olimp Kętrzyn w dniu 09.12.2018 r. wycofał się z rozgrywek kadetów U16M. Pozostałe do rozegrania mecze z udziałem tej drużyny zostały zweryfikowane jako walkowery dla przeciwników.

16.12.18  UKS Olimp Kętrzyn - Polonia Pasłęk  0:20