TSK "ROŚ" PISZ

Zmiana terminarza U16M !!!

Nie z UKS Trójeczką Olsztyn a z UKS Olimp Kętrzyn kadeci TSK Roś Pisz rozpoczną rozgrywki ligowe w sezonie 2018/2019. Mecz zostanie rozegrany w Piszu w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu 21 października 2018 r.

Nowy terminarz w [Więcej...]

dodano 2018-10-04

Poprawiony terminarz rozgrywek WMZKosz w cyklu U16M             Turniej strefowy:   16-17.03.2019 r.

Data

Mecz nr

Gospodarz

Goście

21.10.2018

1

MKS TRUSO Elbląg

SSP Orka Basketball Iława

2

KS Polonia Pasłęk

Junior Basket Club Olsztyn

3

TSK ROŚ Pisz

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: UKS Trójeczka Olsztyn

28.10.2018

4

MKS TRUSO Elbląg

KS Polonia Pasłęk

5

Junior Basket Club Olsztyn

SSP Orka Basketball Iława

6

UKS Olimp Kętrzyn

UKS Trójeczka Olsztyn

 

pauza: TSK ROŚ Pisz

04.11.2018

7

UKS Olimp Kętrzyn

MKS TRUSO Elbląg

8

UKS Trójeczka Olsztyn

KS Polonia Pasłęk

9

SSP Orka Basketball Iława

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: Junior Basket Club Olsztyn

11.11.2018

10

MKS TRUSO Elbląg

Junior Basket Club Olsztyn

11

TSK ROŚ Pisz

UKS Trójeczka Olsztyn

12

KS Polonia Pasłęk

SSP Orka Basketball Iława

 

pauza: UKS Olimp Kętrzyn

18.11.2018

13

UKS Trójeczka Olsztyn

MKS TRUSO Elbląg

14

Junior Basket Club Olsztyn

TSK ROŚ Pisz

15

KS Polonia Pasłęk

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: SSP Orka Basketball Iława

25.11.2018

16

TSK ROŚ Pisz

MKS TRUSO Elbląg

17

UKS Trójeczka Olsztyn

Junior Basket Club Olsztyn

18

UKS Olimp Kętrzyn

SSP Orka Basketball Iława

 

pauza: KS Polonia Pasłęk

02.12.2018

19

Junior Basket Club Olsztyn

UKS Olimp Kętrzyn

20

UKS Trójeczka Olsztyn

SSP Orka Basketball Iława

21

KS Polonia Pasłęk

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: MKS TRUSO Elbląg

09.12.2018

22

Junior Basket Club Olsztyn

MKS TRUSO Elbląg

23

UKS Trójeczka Olsztyn

TSK ROŚ Pisz

24

SSP Orka Basketball Iława

KS Polonia Pasłęk

 

pauza: UKS Olimp Kętrzyn

16.12.2018

25

MKS TRUSO Elbląg

UKS Trójeczka Olsztyn

26

TSK ROŚ Pisz

Junior Basket Club Olsztyn

27

UKS Olimp Kętrzyn

KS Polonia Pasłęk

 

pauza: SSP Orka Basketball Iława

06.01.2019

28

MKS TRUSO Elbląg

TSK ROŚ Pisz

29

Junior Basket Club Olsztyn

UKS Trójeczka Olsztyn

30

SSP Orka Basketball Iława

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: KS Polonia Pasłęk

13.01.2019

31

KS Polonia Pasłęk

MKS TRUSO Elbląg

32

SSP Orka Basketball Iława

Junior Basket Club Olsztyn

33

UKS Trójeczka Olsztyn

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: TSK ROŚ Pisz

10.02.2019

34

SSP Orka Basketball Iława

MKS TRUSO Elbląg

35

Junior Basket Club Olsztyn

KS Polonia Pasłęk

36

UKS Olimp Kętrzyn

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: UKS Trójeczka Olsztyn

17.02.2019

37

MKS TRUSO Elbląg

UKS Olimp Kętrzyn

38

KS Polonia Pasłęk

UKS Trójeczka Olsztyn

39

TSK ROŚ Pisz

SSP Orka Basketball Iława

 

pauza: Junior Basket Club Olsztyn

24.02.2019

40

UKS Olimp Kętrzyn

Junior Basket Club Olsztyn

41

SSP Orka Basketball Iława

UKS Trójeczka Olsztyn

42

TSK ROŚ Pisz

KS Polonia Pasłęk

 

pauza: MKS TRUSO Elbląg