TSK "ROŚ" PISZ

Rozgrywki ligowe U16M i U14M w sezonie 2018/2019

W sezonie 2018/2019 w rozgrywkach WMZKosz wystąpią dwie drużyny TSK Roś Pisz: kadeci i młodzicy. Kadeci rozpoczną zmagania 21 października meczem u siebie z UKS Trójeczka Olsztyn, natomiast młodzicy zagrają swoje pierwsze zawody 27 października w Olsztynie także z UKS Trójeczka.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach U16M: MKS Truso Elbląg, KS Polonia Pasłęk, TSK Roś Pisz, Junior Basket Club Olsztyn, UKS Trójeczka Olsztyn, UKS Olimp Kętrzyn i SSP Orka Basketball Iława.

Drużyny Biorące udział w rozgrywkach U14M: UKS Jar Elbląg, Junior Basket Club Olsztyn, UKS Trójeczka Olsztyn, TSK Roś Pisz i UKS Nenufar 5 Ełk.

dodano 2018-10-03

Terminarz rozgrywek WMZKosz w cyklu U16M             Turniej strefowy:   16-17.03.2019 r.

Data

Mecz nr

Gospodarz

Goście

21.10.2018

1

MKS TRUSO Elbląg

Junior Basket Club Olsztyn

2

TSK ROŚ Pisz

UKS Trójeczka Olsztyn

3

KS Polonia Pasłęk

SSP Orka Basketball Iława

 

pauza: UKS Olimp Kętrzyn

28.10.2018

4

UKS Trójeczka Olsztyn

MKS TRUSO Elbląg

5

Junior Basket Club Olsztyn

TSK ROŚ Pisz

6

KS Polonia Pasłęk

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: SSP Orka Basketball Iława

04.11.2018

7

TSK ROŚ Pisz

MKS TRUSO Elbląg

8

UKS Trójeczka Olsztyn

Junior Basket Club Olsztyn

9

UKS Olimp Kętrzyn

SSP Orka Basketball Iława

 

pauza: KS Polonia Pasłęk

11.11.2018

10

MKS TRUSO Elbląg

KS Polonia Pasłęk

11

Junior Basket Club Olsztyn

SSP Orka Basketball Iława

12

UKS Olimp Kętrzyn

UKS Trójeczka Olsztyn

 

pauza: TSK ROŚ Pisz

18.11.2018

13

MKS TRUSO Elbląg

SSP Orka Basketball Iława

14

KS Polonia Pasłęk

Junior Basket Club Olsztyn

15

TSK ROŚ Pisz

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: UKS Trójeczka Olsztyn

25.11.2018

16

UKS Olimp Kętrzyn

MKS TRUSO Elbląg

17

UKS Trójeczka Olsztyn

KS Polonia Pasłęk

18

SSP Orka Basketball Iława

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: Junior Basket Club Olsztyn

02.12.2018

19

Junior Basket Club Olsztyn

UKS Olimp Kętrzyn

20

UKS Trójeczka Olsztyn

SSP Orka Basketball Iława

21

KS Polonia Pasłęk

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: MKS TRUSO Elbląg

09.12.2018

22

Junior Basket Club Olsztyn

MKS TRUSO Elbląg

23

UKS Trójeczka Olsztyn

TSK ROŚ Pisz

24

SSP Orka Basketball Iława

KS Polonia Pasłęk

 

pauza: UKS Olimp Kętrzyn

16.12.2018

25

MKS TRUSO Elbląg

UKS Trójeczka Olsztyn

26

TSK ROŚ Pisz

Junior Basket Club Olsztyn

27

UKS Olimp Kętrzyn

KS Polonia Pasłęk

 

pauza: SSP Orka Basketball Iława

06.01.2019

28

MKS TRUSO Elbląg

TSK ROŚ Pisz

29

Junior Basket Club Olsztyn

UKS Trójeczka Olsztyn

30

SSP Orka Basketball Iława

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: KS Polonia Pasłęk

13.01.2019

31

KS Polonia Pasłęk

MKS TRUSO Elbląg

32

SSP Orka Basketball Iława

Junior Basket Club Olsztyn

33

UKS Trójeczka Olsztyn

UKS Olimp Kętrzyn

 

pauza: TSK ROŚ Pisz

10.02.2019

34

SSP Orka Basketball Iława

MKS TRUSO Elbląg

35

Junior Basket Club Olsztyn

KS Polonia Pasłęk

36

UKS Olimp Kętrzyn

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: UKS Trójeczka Olsztyn

17.02.2019

37

MKS TRUSO Elbląg

UKS Olimp Kętrzyn

38

KS Polonia Pasłęk

UKS Trójeczka Olsztyn

39

TSK ROŚ Pisz

SSP Orka Basketball Iława

 

pauza: Junior Basket Club Olsztyn

24.02.2019

40

UKS Olimp Kętrzyn

Junior Basket Club Olsztyn

41

SSP Orka Basketball Iława

UKS Trójeczka Olsztyn

42

TSK ROŚ Pisz

KS Polonia Pasłęk

 

pauza: MKS TRUSO Elbląg

 

Terminarz rozgrywek WMZKosz w cyklu U14M Turniej strefowy : 06-07.04.2019 r.

Data

Mecz nr

Gospodarz

Goście

27.10.2018

1

UKS JAR Elbląg

Junior Basket Club Olsztyn

2

TSK ROŚ Pisz

UKS Trójeczka Olsztyn

 

pauza: UKS Nenufar 5 Ełk

10.11.2018

3

UKS Nenufar 5 Ełk

TSK ROŚ Pisz

4

UKS Trójeczka Olsztyn

UKS JAR Elbląg

 

pauza: Junior Basket Club Olsztyn

24.11.2018

5

Junior Basket Club Olsztyn

UKS Nenufar 5 Ełk

6

UKS JAR Elbląg

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: UKS Trójeczka Olsztyn

01.12.2018

7

UKS Trójeczka Olsztyn

UKS Nenufar 5 Ełk

8

TSK ROŚ Pisz

Junior Basket Club Olsztyn

 

pauza: UKS JAR Elbląg

15.12.2018

9

UKS Nenufar 5 Ełk

UKS JAR Elbląg

10

Junior Basket Club Olsztyn

UKS Trójeczka Olsztyn

 

pauza: TSK ROŚ Pisz

05.01.2019

11

Junior Basket Club Olsztyn

UKS JAR Elbląg

12

UKS Trójeczka Olsztyn

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: UKS Nenufar 5 Ełk

12.01.2019

13

TSK ROŚ Pisz

UKS Nenufar 5 Ełk

14

UKS JAR Elbląg

UKS Trójeczka Olsztyn

 

pauza: Junior Basket Club Olsztyn

16.02.2019

15

UKS Nenufar 5 Ełk

Junior Basket Club Olsztyn

16

TSK ROŚ Pisz

UKS JAR Elbląg

 

pauza: UKS Trójeczka Olsztyn

02.03.2019

17

UKS Nenufar 5 Ełk

UKS Trójeczka Olsztyn

18

Junior Basket Club Olsztyn

TSK ROŚ Pisz

 

pauza: UKS JAR Elbląg

16.03.2019

19

UKS JAR Elbląg

UKS Nenufar 5 Ełk

20

UKS Trójeczka Olsztyn

Junior Basket Club Olsztyn

 

pauza: TSK ROŚ Pisz

 

Turniej strefowy : 06-07.04.2019 r.