TSK "ROŚ" PISZ

Zuchy TSK Roś Pisz w blasku srebra !!!

W dniach 1-3 czerwca drużyna zuchów TSK Roś Pisz wzięła udział w X Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki "SOKÓŁ CUP" w Działdowie. Nasi reprezentanci wypadli znakomicie. Wygrali cztery mecze i odnieśli jedną porażkę, co dało im drugie miejsce w turnieju. Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera Karola Święconka oraz podziękowania za wspaniały doping dla licznie przybyłych kibiców z Pisza.

"Srebrna" drużyna zuchów TSK Roś Pisz.

Stoją od lewej: trener Karol Święconek, Alan Piątek, Filip Kurpiewski, Jakub Gołębiowski, Wiktor Jabłoński, Miłosz Kamiński i Wojciech Milewski.

Klęczą od lewej: Nikodem Grek, Krystian Krom, Aleksander Padiasek, Wiktor Wiśniewski i Filip Kamiński.


Wiktor Wiśniewski najlepszym rozgrywającym turnieju.

Wojciech Milewski w najlepszej piątce turnieju ALL STARS

Aleksander Padiasek najlepszym zawodnikiem w TSK Roś Pisz

Filip Kurpiewski wyróżniony przez trenera

Nikodem Grek najmłodszym zawodnikiem turnieju

dodano 2018-06-05

Wyniki meczów z udziałem TSK Roś:

Sdyshor No 7 Grodno - TSK Roś Pisz  26:51 (12:12, 6:13, 4:15, 4:11)

TSK: Wojciech Milewski (18 pkt.), Filip Kamiński (8 pkt., 1x3), Jakub Gołębiowski (7 pkt.), Wiktor Wiśniewski (6 pkt., 2x3), Nikodem Grek (4 pkt.), Aleksander Padiasek (4 pkt.), Miłosz Kamiński (3 pkt., 1x3), Krystian Krom (2 pkt.), Wiktor Jabłoński, Filip Kurpiewski, Alan Piątek.

TSK Roś Pisz - UKS Basket 47 Białystok  19:62 (1:19, 4:13, 7:14, 7:16)

Roś: Wojciech Milewski (8 pkt.), Nikodem Grek (7 pkt., 2x3), Filip Kurpiewski (3 pkt.), Wiktor Jabłoński (1 pkt.), Jakub Gołębiowski, Filip Kamiński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom,  Aleksander Padiasek, Alan Piątek, Wiktor Wiśniewski.

Legion Legionowo - TSK Roś Pisz 20:22 (4:8, 9:6, 3:4, 4:4)

TSK: Wojciech Milewski (6 pkt.), Aleksander Padiasek (5 pkt.), Jakub Gołębiowski (4 pkt.), Alan Piątek (3 pkt., 1x3), Nikodem Grek (2 pkt.), Filip Kurpiewski (2 pkt.), Wiktor Jabłoński, Filip Kamiński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom, Wiktor Wiśniewski.

TSK Roś Pisz - UKS 5 Ostrów Wielkopolski 39:32 (10:12, 6:4, 10:9, 13:7)

Roś: Wojciech Milewski (22 pkt.), Nikodem Grek (5 pkt.), Jakub Gołębiewski (4 pkt.), Wiktor Wiśniewski (4 pkt.), Wiktor Jabłoński (2 pkt.), Filip Kurpiewski (2 pkt.), Filip Kamiński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom, Aleksander Padiasek, Alan Piątek.

TSK Roś Pisz - UKS Sokół Działdowo 25:23 (8:6, 10:2, 3:12, 4:3)

TSK: Wojciech Milewski (9 pkt.), Jakub Gołębiowski (7 pkt.), Filip Kurpiewski (3 pkt.), Nikodem Grek (2 pkt.), Wiktor Jabłoński (2 pkt.), Wiktor Wiśniewski (2 pkt.), Filip Kamiński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom, Aleksander Padiasek, Alan Piątek.

 

Wyniki pozostałych meczów:

UKS Sokół Działdowo – UKS 5 Ostrów Wlkp. 41:27

UKS Sokół Działdowo – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) 44:31

UKS Basket 47 Białystok – KS Legion Legionowo 40:6

KS Legion Legionowo – UKS 5 Ostrów Wlkp. 23:30

UKS Basket 47 Białystok – UKS Sokół Działdowo 69:23

UKS Sokół Działdowo – KS Legion Legionowo 41:24

Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) - UKS Basket 47 Białystok 10:61

Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) – UKS 5 Ostrów Wlkp. 25:31

UKS Basket 47 Białystok – UKS 5 Ostrów Wlkp. 58:30

KS Legion Legionowo – Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś) 35:22

 

Klasyfikacja końcowa:

1. SPK Białystok  10 pkt.  290:88

2. TSK Roś Pisz  9 pkt. 156:163

3. UKS Sokół Działdowo  8 pkt. 171:176

4. UKS Piątka Ostrów Wlkp.  7 pkt. 150:186

5. KS Legion Legionowo  6 pkt. 108:155

6. Sdyshor No.7 Grodno (Białoruś)  5 pkt. 114:222

W środku najlepszy rozgrywający turnieju - Wiktor Wiśniewski.

Drugi od prawej Wojtek Milewski - w pierwszej piątce turnieju ALL STARS

W środku Olek Padiasek - najlepszy zawodnik w TSK Roś Pisz.

W środku Filip Kurpiewski - wyróżnienie trenera.

Z nagrodą Nikodem Grek - najmłodszy zawodnik turnieju.