TSK "ROŚ" PISZ

Koszykarki TSK zagrają na turnieju w Łomży

Koszykarki TSK Roś Pisz (rocznik 2004-2006) w dniach 11-13 maja 2018 r. wezmą udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki "ŁOMŻA CUP 2018" o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Turniej przewidziany jest dla rocznika 2003 i młodsze. Podopieczne Joanny Jeżewskiej - Bujarskiej zgrają więc z rywalkami o 1-3 lata starszymi.

Zespoły biorące udział w turnieju:

GRUPA „A”: UKS Trójka Nidzica, GUKS Olimpijczyk Łomża, UKS Jagiellonka Warszawa, UKS Dwójka Działdowo, TSK Roś Pisz.

GRUPA "B": MUKS Pivot Piastów, UKS Basket 47 Białystok, Warsaw Basketball, MKK 11 Siedlce, UKS Herkules Ełk.

Program turnieju w [Więcej...]

dodano 2018-04-20

 

 

Piątek 11 maja 2018

 

Godz.

Drużyna
Drużyna
Wynik

hala

9.00

GUKS Olimpijczyk Łomża

TSK Roś Pisz


SP 9

10.30

UKS Basket 47 Białystok

UKS Herkules Ełk

SP 9

12.00

UKS Jagiellonka Warszawa                                           

UKS Dwójka Działdowo

SP 9

12.00

Warsaw Basketball

MKK 11 Siedlce

 

 


SP 10

13.30

UKS Trójka Nidzica

TSK Roś Pisz

 


SP 10

13.30

MUKS Pivot Piastów

UKS Herkules Ełk

SP 9

15.00

Mecz ligowy U-15K ligi mazowieckiej

GUKS Olimpijczyk Łomża - UKS Jagiellonka Warszawa

SP 9

16.45

UKS Basket 47 Białystok

Warsaw Basketball

SP 9

18.15

UKS Trójka Nidzica

UKS Dwójka Działdowo

SP 9

19.45

MUKS Pivot Piastów

MKK 11 Siedlce

SP 9

 

Sobota 12 maja 2018

 

Godz.

Drużyna
Drużyna
Wynik

hala

8.00

UKS Trójka Nidzica

UKS Jagiellonka Warszawa

SP 9

9.20

MUKS Pivot Piastów

Warsaw Basketball

SP 9

10.40

GUKS Olimpijczyk Łomża

UKS Dwójka Działdowo

SP 9

12.00

UKS Basket 47 Białystok

MKK 11 Siedlce

SP 9

13.20

UKS Jagiellonka Warszawa

TSK Roś Pisz

SP 9

14.40

Warsaw Basketball

UKS Herkules Ełk

SP 9

16.00

UKS Trójka Nidzica

GUKS Olimpijczyk Łomża

SP 9

17.20

MUKS Pivot Piastów

UKS Basket 47 Białystok

SP 9

18.40

UKS Dwójka Działdowo

TSK Roś Pisz

SP 9

20.00

MKK 11 Siedlce

UKS Herkules Ełk

SP 9

 

Niedziela 13 maja 2018

 

Godz.

Drużyna
Drużyna

Wynik

hala

8.00

5A

5B

SP 10

8.00

4A

4B

SP 9

9.30

3A

3B

SP 9

11.00

2A

2B

SP 9

12.30

1A

1B

SP 9

 

SP 9- hala sportowa im. Olimpijczyków Polskich ul. Ks. Anny 18

SP 10 – sala gimnastyczna przy SP 10 im. Jana Pawła II w Łomży,
ul. Niemcewicza 17

14.15 – Uroczyste zakończenie turnieju (SP 9)