TSK "ROŚ" PISZ

Dwie drużyny TSK Roś Pisz zagrają w "ENEA AKADEMIA SPORTU".

W grudniu w Białymstoku rozpoczną się rozgrywki "ENEA AKADEMIA SPORTU" w trzech rocznikach 2005, 2006 i 2007. W zmaganiach młodych koszykarzy wezmą udział dwa zespoły TSK Roś Pisz: rocznik 2006-2007 (trener Karol Święconek) i rocznik 2008-2010 (trener Paweł Szary).

Zespoły uczestniczące w „ENEA AKADEMIA SPORTU”  rocznik 2006 sezon 2017/2018:

1. MKS Batory Białystok

2. Akademia Młodych Żubrów Białystok

3. Grodno 1

4. SP 19 Białystok

5. TSK Roś Pisz

6. Łomża

 

Zespoły uczestniczące w „ENEA AKADEMIA SPORTU”  rocznik 2007 sezon 2017/2018:

1. MKS Batory Białystok

2. Akademia Młodych Żubrów

3. Grodno 1

4. SP 19 Białystok

5. UKS Nenufar 5 Ełk

6. Bielsk Podlaski

7. Łapy

8. TSK Roś Pisz

Terminarz rozgrywek "ENEA AKADEMIA SPORTU" w sezonie 2017/2008 w [Więcej...]

dodano 2017-11-18

Terminarz rozgrywek rocznik 2006:

I runda

Sobota 02.12.2017 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

MKS Batory Białystok– Łomża

Akademia Młodych Żubrów Białystok – TSK Roś Pisz

Grodno 1 – SP 19 Białystok

MKS Batory Białystok - Akademia Młodych Żubrów Białystok

Łomża – SP 19 Białystok

TSK Roś Pisz – Grodno 1

II runda

Sobota 13.01.2018r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Łomża

Grodno 1 - MKS Batory Białystok

SP 19 Białystok – TSK Roś Pisz

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Grodno 1

MKS Batory Białystok – SP 19 Białystok

Łomża - TSK Roś Pisz

III runda

Sobota 17.02.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I nr 18

TSK Roś Pisz – MKS Batory

Grodno 1- Łomża

SP 19 Białystok - Akademia Młodych Żubrów Białystok

MKS Batory Białystok – Łomża

Akademia Młodych Żubrów Białystok – TSK Roś Pisz

Grodno 1 – SP 19 Białystok

IV runda

Sobota 10.03.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

MKS Batory – Akademia Młodych Żubrów Białystok

Łomża – SP 19 Białystok

TSK Roś Pisz – Grodno 1

Akademia Młodych Żubrów Białystok - Łomża

Grodno 1 – MKS Batory Białystok

SP 19 Białystok - TSK Roś Pisz

V runda

Sobota 14.04.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I nr 18

Łomża - TSK Roś Pisz

MKS Batory Białystok – SP 19 Białystok

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Grodno 1

TSK Roś Pisz -  MKS Batory Białystok

Grodno 1 – Łomża

SP 19 Białystok - Akademia Młodych Żubrów Białystok

 

FINAŁ

Sobota 12.05.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

Po zakończeniu 5 rund 4 pierwsze zespoły rozegrają turniej finałowy systemem „każdy z każdym” wg. następującej kolejności meczów:

1 – 2, 3 – 4, 1 – 3, 2 – 4, 1 – 4, 2 – 3.

 

Terminarz rozgrywek rocznik 2007:

I runda Grupa A

Sobota 09.12.2017 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

MKS Batory Białystok – SP 19 Białystok

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Grodno 1

SP 19 Białystok – Grodno 1

MKS Batory Białystok - Akademia Młodych Żubrów Białystok

Akademia Młodych Żubrów Białystok – SP 19 Białystok

Grodno 1 – MKS Batory Białystok

I runda Grupa B

Sobota 09.12.2017r. godzina 10.00

Hala SP Nr 43 Białystok ul. Stroma 16

UKS Nenufar 5 Ełk – TSK Roś Pisz

Bielsk Podlaski - Łapy

TSK Roś Pisz - Łapy

UKS Nenufar 5 Ełk – Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski – TSK Roś Pisz

Łapy- UKS Nenufar 5 Ełk

II runda  Grupa A

Sobota 20.01.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

UKS Nenufar 5 Ełk – SP 19 Białystok

Bielsk Podlaski – Grodno 1

UKS Nenufar 5 Ełk – Grodno 1

Bielsk Podlaski – SP 19 Białystok

II runda Grupa B

Sobota 20.01.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 43 Białystok ul. Stroma 16

MKS Batory Białystok – TSK Roś Pisz

Akademia Młodych Żubrów Białystook - Łapy

MKS Batory Białystok - Łapy

Akademia Młodych ŻubrówBiałystok  - TSK Roś Pisz

III runda Grupa A

Sobota 24.02.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

SP 19 Białystok – TSK Roś Pisz

Grodno 1- Łapy

SP 19 Białystok - Łapy

Grodno 1 – TSK Roś Pisz

III runda Grupa B

Sobota 24.02.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 43 Białystok ul. Stroma 16

MKS Batory Białystok – Bielsk Podlaski

Akademia Młodych Żubrów Białystok - UKS Nenufar 5 Ełk

MKS Batory Białystok - UKS Nenufar 5 Ełk

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Bielsk Podlaski

IV runda Grupa A

Sobota 17.03.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

MKS Batory Białystok – SP 19 Białystok

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Grodno 1

SP 19 Białystok – Grodno 1

MKS Batory Białystok - Akademia Młodych Żubrów Białystok

Akademia Młodych Żubrów Białystok – SP 19 Białystok

Grodno 1 – MKS Batory Białystok

IV runda Grupa B

Sobota 17.03.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 43 Białystok ul. Stroma 16

UKS Nenufar 5 Ełk – TSK Roś Pisz

Bielsk Podlaski - Łapy

TSK Roś Pisz - Łapy

UKS Nenufar 5 Ełk – Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski – TSK Roś Pisz

Łapy- UKS Nenufar 5 Ełk

V runda   Grupa A

Sobota 21.04.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

UKS Nenufar 5 Ełk – SP 19 Białystok

Bielsk Podlaski – Grodno 1

UKS Nenufar 5 Ełk – Grodno 1

Bielsk Podlaski – SP 19 Białystok

V runda Grupa B

Sobota 21.04.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 43 Białystok ul. Stroma 16

MKS Batory Białystok – TSK Roś Pisz

Akademia Młodych Żubrów Białystok - Łapy

MKS Batory Białystok - Łapy

Akademia Młodych Żubrów Białystok - TSK Roś Pisz

VI runda Grupa A

Sobota 19.05.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

SP 19 Białystok – TSK Roś Pisz

Grodno 1- Łapy

SP 19 Białystok - Łapy

Grodno 1 – TSK Roś Pisz

VI runda Grupa B

Sobota 19.05.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 43 Białystok ul. Stroma 16

MKS Batory Białystok – Bielsk Podlaski

Akademia Młodych Żubrów Białystok - UKS Nenufar 5 Ełk

MKS Batory Białystok - UKS Nenufar 5 Ełk

Akademia Młodych Żubrów Białystok – Bielsk Podlaski

 

FINAŁ

Sobota 02.06.2018 r. godzina 10.00

Hala SP Nr 19 Białystok ul. Mieszka I  nr 18

Po zakończeniu 6 rund 4 pierwsze zespoły rozegrają turniej finałowy systemem „każdy z każdym” wg. następującej kolejności meczów:

1 – 2, 3 – 4, 1 – 3, 2 – 4, 1 – 4, 2 – 3.