TSK "ROŚ" PISZ

Zuchy TSK Roś Pisz na VIII miejscu w Olsztynku.

W miniony weekend zawodnicy TSK Roś Pisz z rocznika 2006-2007 wzięli udział w XIII Turnieju Koszykówki "Olsztynek Top 2017". Jeden wygrany mecz i cztery porażki pozwoliły na zajęcie ósmego miejsca. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole organizatorzy wybrali Błażeja Kłosa.

Wyniki meczów z udziałem zuchów TSK Roś Pisz:

UKS De La Salle Gdańsk - TSK Roś Pisz 26:32 (10:7, 10:8, 2:7, 4:10)

TSK: Filip Kamiński (11 pkt.), Wojciech Milewski (10 pkt.), Filip Kurpiewski (6 pkt.), Błażej Kłos (4 pkt.), Wiktor Wiśniewski (1 pkt.), Nikodem Grek, Wiktor Jabłoński, Miłosz Kamiński, Krystian Krom,Mikołaj Kubasow, Tobiasz Samul, Jakub Wróblewski.

TSK Roś Pisz - UKS Sokół Działdowo 16:27 (4:8, 3:6, 7:6, 2:7)

Roś: Wojciech Milewski (7 pkt.), Wiktor Wiśniewski (6 pkt.), Tobiasz Samul (2 pkt.), Filip Kurpiewski (1 pkt.), Nikodem Grek, Wiktor Jabłoński, Filip Kamiński, Miłosz Kamiński, Błażej Kłos, Krystian Krom,Mikołaj Kubasow, Jakub Wróblewski.

TSK Roś Pisz - UKS Basket Ósemka Wejherowo 23:52 (6:17, 4:19, 3:8, 10:8)

TSK: Wojciech Milewski (8 pkt.), Błażej Kłos (6 pkt.), Mikołaj Kubasow (3 pkt.), Filip Kamiński (2 pkt.), Miłosz Kamiński (2 pkt.), Wiktor Wiśniewski (2 pkt.),  Nikodem Grek, Wiktor Jabłoński, Krystian Krom, Filip Kurpiewski, Tobiasz Samul, Jakub Wróblewski.

TSK Roś Pisz - TKM Włocławek 14:61 (2:23, 0:22, 5:6, 7:10)

Roś: Filip Kamiński (6 pkt.), Mikołaj Kubasow (4 pkt.), Wojciech Milewski (4 pkt.), Nikodem Grek, Wiktor Jabłoński, Miłosz Kamiński, Błażej Kłos, Krystian Krom, Filip Kurpiewski, Tobiasz Samul, Wiktor Wiśniewski, Jakub Wróblewski.

UKS Basket Kwidzyn - TSK Roś Pisz 26:18 (12:7, 2:6, 11:0, 1:5)

TSK: Wojciech Milewski (9 pkt.), Błażej Kłos (4 pkt.), Miłosz Kamiński (2 pkt.), Wiktor Wiśniewski (2 pkt.), Filip Kurpiewski (1 pkt.), Nikodem Grek, Wiktor Jabłoński, Filip Kamiński, Krystian Krom, Mikołaj Kubasow, Tobiasz Samul, Jakub Wróblewski.

dodano 2017-11-13

Kolejność w turnieju:

1 TKM WŁOCŁAWEK
2 UKS „CZTERY – TRZY” LUBLIN
3 UKS „NENUFAR 5” EŁK
4 UKS „ÓSEMKA” WEJHEROWO
5 UKS „ BRYZA” KOLBUDY
6 UKS „SOKÓŁ” DZIAŁDOWO
7 MTS „BASKET” KWIDZYN
8 TSK "ROŚ” PISZ
9 UKS „DE LA SALLE” GDAŃSK
10 UKS „TOP- SPIN” OLSZTYNEK

Najlepsi zawodnicy w drużynach
TSK „ROŚ” PISZ – BŁAŻEJ KŁOS
UKS „CZTERY TRZY” LUBLIN    - PIOTR HOLCEL
UKS „TOP-SPIN” OLSZTYNEK – WIDZIKOWSKI SZYMON
UKS „DE LA SALLE” GDAŃSK – JAN KONDRACKI
TKM WŁOCŁAWEK – ANTONI SLUFIŃSKI
MTS „BASKET” KWIDZYN – BARTOSZ BĘKARCIAK
UKS „ÓSEMKA” WEJHEROWO -OLIWIER RODHE
UKS „SOKÓŁ” DZIAŁDOWO – SEBASTIAN RACZYŁO
UKS „ BRYZA” KOLBUDY – KLAUDIUSZ KLOSKA
UKS „NENUFAR 5” EŁK – BARTEK GĄSIOREK

Najlepszy zawodnik TSK Roś Pisz - Błażej Kłos (nr 15)