TSK "ROŚ" PISZ

Trzy wygrane mecze najmłodszych koszykarzy TSK!

Koszykarze TSK Roś Pisz z rocznika 2008-2011 na Turnieju Trzech Miast w Olsztynku pokonali SSP Orka Iława 39:24. W naszym zespole najwięcej punktów rzucił Patryk Magierski (11 pkt.).

TSK Roś Pisz - SSP Orka Iława 39:24 (6:8, 10:0, 10:8, 13:8)

Roś: Patryk Magierski (11 pkt.), Nikodem Grek (8 pkt.), Kamil Magierski (8 pkt.), Dawid Piwowarski (6 pkt.), Jan Białobrzeski (4 pkt.), Dylan Dołęga (2 pkt.), Maksymilian Alicki, Filip Czapski, Szymon Kamiński, Franciszek Karwowski, Dawid Miller.

W drugim meczu pokonujemy Gospodarzy - UKS "TOP-SPIN" Olsztynek 36:10. Patryk Magierski ponownie najskuteczniejszym zawodnikiem Rosia (12 punktów).

TSK Roś Pisz - UKS "TOP-SPIN" Olsztynek 36:10 (10:3, 7:2, 12:4, 7:1)

TSK: Patryk Magierski (12 pkt.), Dylan Dołęga (9 pkt.), Dawid Piwowarski (9 pkt.), Jan Białobrzeski (2 pkt.), Filip Czapski (2 pkt.), Nikodem Grek (2 pkt.), Maksymilian Alicki, Szymon Kamiński, Franciszek Karwowski, Kamil Magierski, Dawid Miller.

UKS "TOP-SPIN" Olsztynek - SSP Orka Iława 11:37 (2:2, 0:16, 3:14, 6:7)

Drużyna TSK Roś Pisz rocznik 2008-2011.

Stoją od lewej: Maksymilian Alicki, trener Paweł Szary, Nikodem Grek, Dylan Dołega i Dawid Miller.

Klęczą od lewej: Franciszek Karwowski, Dawid Piwowarski, Jan Białobrzeski, Kamil Magierski, Patryk Magierski, Szymon Kamiński i Filip Czapski.

 

Koszykarze TSK Roś Pisz z rocznika 2006-2007 poszli w ślady swoich młodszych kolegów i również pokonali UKS "TOP-SPIN" Olsztynek 31:25. Dla Piszan najwięcej punktów zdobył Wojtek Milewski (13 punktów).

TSK Roś Pisz - UKS "TOP-SPIN" Olsztynek 31:25 (11:1, 8:11, 7:9, 5:4)

Roś: Wojciech Milewski (13 pkt.), Filip Kamiński (5 pkt.), Wiktor Wiśniewski (4 pkt.), Nikodem Grek (3 pkt.), Miłosz Kamiński (2 pkt.), Błażej Kłos (2 pkt.), Tobiasz Samul (2 pkt.), Wiktor Jabłoński, Krystian Krom, Mikołaj Kubasow, Patryk Magierski.

Drużyna TSK Roś Pisz rocznik 2006-2007.

Stoją od lewej:trener Karol Święconek, Błażej Kłos, Wiktor Jabłoński, Mikołaj Kubasow, Miłosz Kamiński, Tobiasz Samul i Wojciech Milewski.

W dolnym rzędzie od lewej: Krystian Krom, Filip Kamiński, Nikodem Grek i Wiktor Wiśniewski.

dodano 2017-10-14

Tabela po  I Turnieju Trzech Miast (rocznik 2008-2011)

Miejsce Drużyna punkty pkt. zdob. - pkt. stracone
1. TSK Roś Pisz 4 75:34
2. Orka Iława 3 61:50
3. TOP-SPIN Olsztynek 2 21:73